O MNIE

Jarosław Jastrzębski, radca prawny i założyciel kancelarii „Jastrzębski Kancelaria Prawna”.W głównej mierze zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych oraz prawem spółek handlowych, jednakże sprawy dotyczące własności intelektualnej (prawo autorskie, znaki towarowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji) również pozostają w obszarze jego praktyki zawodowej. Doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach prawnych oraz jako prawnik wewnętrzy wielu przedsiębiorstw.

Obszarem jego specjalizacji jest obsługa prawna bieżącego biznesu o wysokim stopniu skomplikowania, transakcji fuzji i przejęć, procesów restrukturyzacyjnych, postępowań likwidacyjnych oraz w spraw z zakresu zakładania, zarządzania, jak i reorganizacji spółek. Z sukcesem prowadzi duże procesy sądowe zwłaszcza w sprawach cywilnych i gospodarczych.

Aktywnie wspiera przedsiębiorców w negocjacjach handlowych oraz w zawieraniu umów, jak również na późniejszym etapie ich realizacji. Chętnie doradza także stowarzyszeniom, fundacjom i organizacjom non-profit.

Poufność i etyka zawodowa od zawsze stanowią podstawy prowadzonej przez niego Kancelarii. Szacunek, partnerstwo i współpraca oparta na zaufaniu są wartościami którymi kieruje się w swojej codziennej pracy.

Jarosław Jastrzębski, oprócz działalności praktycznej, swoją pasją do praw własności intelektualnej dzieli się pisząc popularnego bloga www.wlasnosc-intelektualna.com, prowadząc szkolenia i wykłady oraz publikując artykuły w czasopismach branżowych.

Współpracownicy

Kancelaria współpracuje również z wysoko wykwalifikowanymi, dynamicznymi i zaangażowanymi w pracę prawnikami, doradcami podatkowymi oraz specjalistami z innych branż (biegłymi rewidentami, notariuszami) nastawionymi na rozwiązywanie zadań i problemów Klientów oraz w celu zapewnienia skutecznej i kompleksowej obsługi prawnej z zakresu powierzonych zadań.